"Вреден проект": Виден фен на Левски говори за Лудогорец - дни след загубата


"Вреден проект": Виден фен на Левски говори за Лудогорец - дни след загубата
Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

4259 0

Дългогодишният председател на Националния клуб на привържениците на Левски - Степан Хиндлиян, даде любопитно интервю. В него той говори за Лудогорец, който се е устремил към 12-а поредна титла в българския елит - невиждано до момента постижение у нас.

То излиза дни след директния сблъсък между "орлите" и "сините". Те си спретнаха здраво дерби, изпълнено с два обрата, като в крайна сметка разградчани спечелиха с 3:2 и взеха ключовите три точки, които ги върнаха на върха.

Самото интервю на Хиндлиян завършва с изразено мнение за Лудогорец. Той определи отбора на Ивайло Петев като "проект, който е по-скоро вреден". Като довод посочи и липсата на традиции. Ето и точните му думи:

"Лудогорец не е естествен футболен клуб! Няма традициите нито на Левски, нито на пловдивските, нито на варненските клубове... Лудогорец е проект, който по-скоро е вреден" - сподели Хиндлиян в "Неформално с Георги Петков".

Кръг преди края "орлите" са на върха с 82 точки, следвани от ЦСКА с 81. Левски пък остана на два пункта от ЦСКА 1948 в борбата за третото място. В последния кръг се срещат съставите на Саша Илич и Елин Топузаков, а Ивайло Петев ще премери сили с Черно море на Илиан Илиев.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

След срещата между "сини" и "зелени" пък Елин Топузаков даде отговор на въпроса, който чакаше цяла България - защо Левски излезе с резерви срещу Лудогорец.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички