Александър Томаш е харесал двама адаши от Септември София за Локомотив Пловдив


Александър Томаш е харесал двама адаши от Септември София за Локомотив Пловдив
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

1388 0

Треньорският щаб на Локомотив Пловдив е "хвърлил око" на двама младоци от отбора на Септември София, пише "Мач Телеграф". Става въпрос за двама адаши - Мартин Стойчев и Мартин Стоянов!

Северномакедонецът Стоянов е на 23 години и играе като нападател и дясно крило. От старта на сезон 2022/23 се е отчел с 13 мача и 2 жълти картона.

19-годишният Стойчев, който е десен краен бранител, също може да се похвали с 13 участия, но и 1 асистенция при победата над Берое с 3:1 на 21 август.

Идеята на "смърфовете" е да се опитат да вземат тези футболисти през зимната пауза в Първа лига. Пояснява се, че интерес към двамата има и от други клубове.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Отбор от френската Лига 1 си хареса вратаря на Локомотив Пловдив Динко Хоркаш?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички