Голеадата се повтори, Локо Пловдив е шокиран: Хебър се върна от 1:3 за едно продължение (ВИДЕО)

Снимка: Aleksandar Karamfilov / LAP.bg

4541 0

Хебър шокира Локомотив Пловдив като гост на старта на 12-ия кръг, който се играе в средата на месец септември, вместо осмия. "Гробарите" имаха първото и последно действие в мача, завършил 3:3.

На пазарджиклии трябва да им се признае, че поведоха след страхотно изпълнение на Душан Вукович след по-малко от три минути игра. Това обаче не смути домакините, които обърнаха още до почивката чрез попаденията на Лами и Илиев в 15-ата и 33-ата минута.

Именно французинът реализира втория си гол в 54’. Междувременно след намеса на ВАР бяха отменени попадения на Медвид и Петков в 20-ата и 80-ата минута заради засади.

Накрая Локомотив Пловдив стана жертва на собствените си грешки и бе изравнен дълбоко в добавеното време. Първо Калоян Кръстев намали до 2:3, а Макни порази Томов в последната шеста минута.

Хебър шокира в края

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Само преди година в Пазарджик отборите си спретнаха 4:3 за “смърфовете”, като резултатът тогава бе формиран още до полувремето. Тогава Любослав Пенев отново бе от губещата страна.

По този начин Локомотив Пловдив пропусна поне временно да се изкачи на четвъртото място с 14 точки и остава шести с 12 пунтка след 8 изиграни срещи. Хебър пък е 14-и с 5 точки. В следващия кръг “смърфовете” ще приемат ЦСКА 1948 у дома, а Хебър приема Септември.

Още: Бившите на Любо Пенев го наказаха с брутално "бразиле" (ВИДЕО)

Още: България би, но разделението остава - тифозите на Левски и Локо скочиха срещу Ботев Пловдив (ВИДЕО)

9 месеца след ударното обединение: Ултрасите от цяла България се вдигат за Лига на нациите

И кандидат за гол на сезона в Първа лига не помогна на Локо София да сломи Локо Пловдив на "Лаута" (ВИДЕО)

След силния трансфер: Мичи Нтело благодари на Томаш, не и на Пенев, Локо Пд взима солидна сума