Лудогорец остана без ляв бек за Спортинг Брага

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2539 0

Старши треньорът на Лудогорец Станислав Генчев има сериозни проблеми в защита преди домакинството на португалския Брага от Лига Европа в четвъртък. Наставникът няма да може да разчита на двамата леви защитници в тима.

Капитанът Антон Недялков е под сериозен въпрос, а в последните минути на двубоя с Царско село заради здравословен проблем беше заменен Шакийл Пинас. Вместо него в игра се появи Сисиньо, но той е наказан за двубоя с Брага.

Недялков игра за последно срещу Мидтиланд (1:1), като контузията му се оказа доста по-сериозна и в момента той е в лазарета. Пинас навлезе във форма в периода, в който Недялков го нямаше на терена.

А мачът между Лудогорец и Царско село се отличи с напрегнати сцени между Кирил Десподов и Иван Бандаловски.