Лудогорец забрави нападател за 3 милиона в България - ядоса се и вкара два гола във Втора лига

Снимка: БГНЕС

3130 0

Дубълът на Лудогорец отнесе Миньор Перник в изтегления за по-рано 14-и кръг във Втора лига. С две попадения се отчете Матиас Тисера, който не попадна в европейските планове на "орлите".

Тисера избухна

Срещата се игра в Разград, а "орлите" се наложи да обръщат след откриващото попадение на Марио Георгиев още в осмата минута. Още до почивката Кельовлуев и Пемперски оформиха обрата, а Тисера го подпечата с бързи попадения между 54-ата и 60-ата минута. Крайното 5:1 оформи руският талант Елисей Съров.

Припомняме ви, че Лудогорец утре гостува на Андерлехт, но за европейските мачове 13-кратните шампиони не разчитат на Матиас Тисера.

Още: Героят на Лудогорец с любопитен коментар за конкуренцията в състава на разградчани

Класата надделя в Разград: Човекът във форма за Лудогорец направи разликата с Балкани (ВИДЕО)

Бившият клуб на Жуниньо и Ромарио Вашко да Гама се прицели в звезда на Лудогорец