Лудогорец започна маратона с класика срещу неудобен съперник (ВИДЕО)

Снимка: Alexander Karamfilov / LAP.bg

79 0

Лудогорец постигна най-лесната си победа над Крумовград в историята на съперничеството им. То беше много интересно през миналия сезон, когато новакът първо победи в Коматево с 3:1, след това загуби с 0:1, за да направи 3:3 в плейофите насред Разград.

Лудогорец не срещна проблеми

В неделната вечер Лудогорец се превърна в единственият отбор без загуба в Първа лига от началото на сезона. Възпитаниците на Захари Сираков се наложиха с 3:0, а другият непобедим - ЦСКА 1948, загуби с 2:4 от Левски у дома.

В герой за “орлите” се превърна Руан Секо с второто и третото си попадение от началото на сезона. Той беше точен в 9-ата и 59-ата минута, а дебютен гол вкара Ерик Маркуш в заключителните минути.

Така Лудогорец загря за отложената си среща със Славия, насрочена за сряда, и се изкачи на временната втора позиция. Ботев Пловдив бива изравнен с 16 точки, докато Левски остава лидер с 3 точки повече и два изиграни мача повече.

Още: Левски настръхна от слух: Мощни премии, обещани от Найденов и конкурент, "играят" срещу тях

Късметът се усмихна на Лудогорец: Кошмар за Крумовград преди двубоя

Легенда на ЦСКА се захласна по Лудогорец и Домусчиев: Много уважавам хората, които създават нещо

Сираков се смилява: Дава голям шанс на "замразена" и пренебрегната звезда

Съдията, дал невижданата дузпа на Лудогорец - ЦСКА, отново пратен на “червените”

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!