Спас Делев стори нещо невиждано от мача с ЦСКА: Лудогорец трупа преднина пред Левски (ВИДЕО)

Снимка: Спас Делев/Instagram

2341 0

Лудогорец записа лесна победа над Локомотив София с 2:0. По този начин "орлите" събраха 22 точки и имат преднина от три пред Левски при равен брой изиграни мачове. Столичните "железничари" пък остават 11-и с 9 пункта.

Лудогорец победи Локомотив София на ходом

Без особено напрежение и със спестени сили за старта в Европа - разградчани вкараха по един гол в двете полувремена у дома. Спас Делев се ориентира отлично в 33-тата минута и вкара на празна врата, а Руан Крус оформи крайния резултат след час игра.

Това бе първо откриващо резултата попадение за Спас Делев след онзи победен гол срещу ЦСКА, който породи толкова много дискусии в края на миналата година - в последния мач на "Българса армия). Иначе след онзи дуел Делев вкара и на Хебър за Купата през миналия сезон, както и на Арда (в шампионата) и на Петрокуб (в квалификациите за Лига Европа) през този сезон.

В сряда (25 септември) Лудогорец започва участието си в Лига Европа с нов мач на "Хювефарма Арена" - срещу Славия Прага.