Странен момент попари Лудогорец в Шампионска лига: "Съдийска свирка" обърка сметките на "орлите" (ВИДЕО)

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

13 0

Българският първенец - Лудогорец, започна успешно похода си в Шампионска лига, побеждавайки грузинския съперник Динамо Батуми с 3:1 в първия мач от първия квалификационен кръг на турнира, игран на "Хювефарма Арена" в Разград.

Странен момент беляза мача на Лудогорец

Лудогорец водеше с 2:0, когато в 62-ата минута Владимер Мамучашвили се възползва от пробойна в отбраната на родния шампион и с лекота намали до 2:1. Тази "пробойна" обаче дойде след много странен момент, който беляза сблъсъка.

Още: Лудогорец изигра само едно полувреме на пълни обороти, но с феноменален гол стартира ударно в Шампионска лига (ВИДЕО)

Секунди преди Мамучашвили да отбележи попадението се чу съдийски сигнал със свирка, който обаче не дойде от главния рефер - германецът Робърт Шрьодер. Този момент видимо обърка "орлите", а за него намекна и старши треньорът на тима - Георги Дерменджиев.

Въпреки този момент, преднината на Лудогорец преди реванша е доста добра и "орлите" са с един крак във втория квалификационен кръг на турнира. Двубоят в Грузия ще се състои точно след седмица (17 юли) - сряда от 20:00 часа (българско време).

Доволният Дерменджиев отбеляза странна ситуация при гола на грузинците срещу Лудогорец

Треньорът на Динамо Батуми посочи голямата грешка на своя тим и се закани на Лудогорец за реванша