В Лудогорец бесни заради "новия треньор" - излязоха с красноречива позиция


В Лудогорец бесни заради "новия треньор" - излязоха с красноречива позиция
Снимка: БГНЕС

2330 0

Ръководството на Лудогорец изрази негодуванието си от последните спекулации по адрес на треньорския пост в клуба. На него от месец септември насам е Игор Йовичевич, но според чуждестранни медии още през лятото може да има рокада. Разградчани са категорични, че на този етап няма нищо вярно в спекулациите за преговори с Виктор Санчес. Испанецът е треньор на Олимпия Любляна, но се предполага, че ще се раздели с отбора в края на сезона. 

Кирил Домусчиев

Още: Братя Домусчиеви бързо решили, че е нужна радикална промяна за Лудогорец?

Позицията на Лудогорец

"В отговор на разпространяваните в медийното пространство спекулации относно "преговори" между ПФК Лудогорец и треньора на Олимпия Любляна, Виктор Санчес, заявяваме следното:​

ПФК Лудогорец никога не е влизал в контакт или преговори с г-н Виктор Санчес относно заемането на треньорска позиция в нашия клуб. Познаваме името му единствено от неговата кариера като футболист и треньор. Всички "новини", свързващи го с ПФК Лудогорец, са интриги или евтини сензации в момент, в който на отбора предстои финален спринт в борбата за титлата.​

ПФК Лудогорец разполага със старши треньор в лицето на Игор Йовичевич. Ние изразяваме пълно доверие в неговите способности и вярваме, че под негово ръководство отборът ще продължи да постига целите си.​

ПФК Лудогорец остава ангажиран с прозрачността и коректността в комуникацията си с обществеността и ще продължи да информира своевременно за всички важни събития и решения, свързани с клуба", написаха разградчани в социалните мрежи и на офциалния си сайт.

Лудогорец взе за него 20 милиона: А сега в новия му отбор не го искат и го гонят

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички