Снимка: ludogorets.com

452 0

В четвъртък малко изненадващо Лудогорец обяви, че има нов треньор. Разградчани замениха Захари Сираков с хърватина Игор Иваничевич, с когото иьглежда са преговаряли известно време.

Иваничевич спря Ал Насър за титлата

Един от любопитните факти за наставника е, че с арабския Ал Раед спира Ал Насър на Кристиано Роналдо за титлата в първенството. Мачът между двата тима е през март тази година и Ал Раед го печели с 3:1.

За 90 минути на терена Роналдо бе безпомощен срещу Ал Раед

Още: Ултрасите на Славия Прага с брутална гавра по Лудогорец насред Разград (СНИМКА)

Ел Беркауи извежда гостите в резултата в 18', но Яхия изравнява 6 минути по-късно. В 46' Фузер отново дава аванс на тима на хърватина, а в 87' Саюд оформя крайното 3:1.

Роналдо не помогна, нито Мане

Роналдо играе цял мач за Ал Насър, както и Садио Мане и Марсело Брозович, но не успяват да спасят тима от загуба. Поражението отдалечи арабския гранд на 9 точки от лидера Ал Хилал, който имаше и мач пасив.

Назначението на Иваничевич дойде след загубата с 0:2 от Славия Прага в Лига Европа. Ето как лидерите в Лудогорец обясниха поражението

УАУ: Лудогорец дължи колосална сума пари на Кирил Домусчиев - ето колко десетки милиона

Официално: Сираков е заменен - Лудогорец има нов треньор

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!