Десподов се закани за първото място и призна: Даваме 150% за България

Снимка: Team Bulgaria

531 0

Героят за България срещу Северна Ирландия - Кирил Десподов, сподели мнението си след първата официална победа през последните две години.

Десподов сподели мнение

Той се забави преди да говори, защото празненствата в съблекалнята били големи и съотборниците пеели в негова чест. Именно капитанът реализира единственото попадение за крайното 1:0.

Мнението на Десподов

"Мисля, че всички се развихрихме. Добре изиграе мача, особено през първото полувреме. Имахме нужда от тази победа. Благодаря от целия отбор на феновете от цяла България.

Доста търсихме гола през първото полувреме и предния мач, но изпуснахме много положения. Радвам се, че едно от тях влезе. Това беше победа за самочувствие. След почивката дадохме инициативата и накрая можехме да вкараме втори гол.

Срещу Люксембург ще дадем всичко от себе си за победа. Играем на 150% за България. Добър колектив сме и правим всичко за първото място", категоричен е капитанът.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Ето какво сподели Илиан Илиев след успеха на България!

Още: Похвално! Десподов откри срещу Северна Ирландия в мач №51 за България (ВИДЕО)