КОШМАР за България: 3 допуснати гола за 45 минути и пропусната дузпа от Кирил Десподов (ВИДЕО)

3134 0

Българският национален отбор по футбол преживя същински кошмар по време на първата част в мача от Лига на нациите срещу Северна Ирландия. "Лъвовете" допуснаха 3 безответни гола и загубата изглежда неизбежна.

Още: Александър Димитров увери, че бъдещето е светло със СИЛНИ думи за младите момчета

Кошмар за България в Белфаст

Само за 45 минути нашият отбор бе разпечатан на три пъти. Две бързи контраатаки матираха "лъвовете", а злощастен автогол на стража Димитър Митов направи резултата 0:3 в полза на домакините в Белфаст.

В края на първата част се появи искрица надежда, когато бе отсъдена дузпа в наша полза след нарушение срещу Мартин Минчев. ВАР се намеси веднага и Жером Брисар отсъди 11-метровия наказателен удар.

Зад топката застана капитнът Кирил Десподов, който се нагърби с изпълнението, но за съжаление стреля твърде силно и ударът му срешна напречата греда.

Следете Северна Ирландия - България НА ЖИВО със SPORTLIVE.BG

Още: Солидна бройка фенове ще викат срещу България в Белфаст, очакват се задръствания

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!