Португалия се напомпа за Евро 2016 с унищожителен разгром

738 0

Португалия записа страховита победа над Естония в последната си контрола преди старта на Европейското първенство по футбол през 2016 г. Възпитаниците на Фернандо Сантош унищожиха със 7:0 отбора на Естония и гледат с по-голямо самочувствие към първия си съперник в континенталната надпревара - Исландия.

"Селесао" направи силен мач, в който супер звездата им Кристиано Роналдо реализира две попадения.

"Форбс": Звезда от Евро 2016 е най-богатият спортист в света

Нападателят на Реал Мадрид откри в 36-ата минута след удар с глава. Три мунити по-късно Куарешма удвои след прехвърлящ удар. В 45-ата минута Роналдо направи резултата класически.

И след почивката Португалия продължи да доминира. В 55-ата минута Данило Перейра покачи на 4:0, а в 61-ата минута Корал Метс вкара в собствената си врата за 5:0.

Куарешма в 77-ата и Едер в 80-ата направиха разгрома на Естония още по-ужасяващ.

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!