Брутален пропуск и фал, с цената на изгонване - Испания едва оцеля в последните минути срещу Германия на Европейското (ВИДЕО)

647 0

Германия и Испания предложиха истински трилър в 1/4-финалната среща от Европейското първенство по футбол. "Ла Роха" изхвърли домакините след късен гол във второто продължение. Испанците ще се изправят срещу победителя от Португалия - Франция.

Германия имаше няколко отлични шанса в края

Сблъсъкът обаче бе изпълнен с много драма, оспорваните индивидуални битки, а и голям спорен момент за евентуална дузпа за Бундестима. След гола на Мигел Мирено в края на продълженията имаше няколко кризисни ситуации, с които испанците трябваше да се справят.

Първо едва оцеляха, след като Фюлкруг не уцели вратата от няколко метра, а положението би чисто голово. Карвахал пък получи червен картон малко след това, като "свали" безкомпромисно Мусиала. Но той и без това вече си беше заработил наказание за полуфинала заради жълти картони.

Още: Европейско първенство по футбол НА ЖИВО: Португалия - Франция 0:0, начало на двубоя

Пълна ТВ програма за 1/4-финалите на Европейското първенство по футбол 2024 - кога и къде да гледаме всички мачове

Пълна ТВ програма на Европейското първенство по футбол 2024 - кога и къде да гледаме всеки двубой от елиминациите

Класиране при голмайсторите на Европейското първенство по футбол - един от лидерите е аут (ОБНОВЯВА СЕ)

Елиминации | резултати | голмайстори | програма на Европейско първенство по футбол

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!