Кристиано Роналдо изпусна нервите си - съдия го вбеси, след като не получи дузпа срещу Грузия на Европейското(ВИДЕО)

4520 0

Кристиано Роналдо записа своя 50-ти мач за Португалия на голям международен форум. Въпреки че "мореплавателите" осигуриха първото си място в група "F" на Европейското първенство по футбол, голямата звезда на тима отново бе сред стартовите 11 и бе замесен в много от интересните ситуации срещу Грузия.

Роналдо се вбеси от съдийско решение

Още в 16' Роналдо застана зад топката, за да изпълни фал от около 30 метра.Изпълнението му достигна скорост от 130 км/ч, но грузинският страж Гиорги Мамардашвили спаси силния му изстрел.

Роналдо остане бесен след решение на съдията

След няма и 10 минути по-късно се стигна до разбъркване в наказателното поле на Грузия след корнер, а Франсиско Консейсао успя да нанесе удар, който излезе в аут.

Още: Европейско първенство по футбол НА ЖИВО: Грузия - Португалия 1:0, натискът на "мореплавателите" не даде резултат до почивката (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо бе задържан за фалнелката от Лука Лочошвили, но не бе отсъдена дузпа. Капитанът веднага оспори това решение и дори получи жълт картон.  Видимо Роналдо бе бесен от решението на съдията Сандро Шерер, като можеше да се прочете по устните му, че иска да се провери от ВАР.

Всички 1/8-финалисти на Европейското първенство по футбол 2024 (ОБНОВЯВА СЕ)

Кварацхелия мечтае за фланелката на Роналдо след бой по Португалия

Последни 4 мача - задава се пълно "мазало": Край на плодовитата част от Европейското по футбол

Грузия - Португалия по ТВ: Кога и къде да гледаме двубоя от Европейското по футбол 2024?

Пепе се закани да напусне националния отбор на Португалия едва с Кристиано Роналдо