Любимец на Гарет Саутгейт учуди с признание: Ще повтори традиция, ако Англия спечели Европейското

464 0

Англия ще опита да зарадва всички свои фенове в неделя (14 юли), когато се изправи във финала на Европейското първенство по футбол срещу Испания. "Tрите лъва" ще опитат да сложат край на 58-годишната си суша за трофей, а ако това се случи един от националите изненада с признание.

Любимец на Саутгейт шокира

Очаква се 24-годишният защитник Марк Гехи да започне срещу Испания в трио в защита заедно с играчите на Манчестър Сити Кайл Уокър и Джон Стоунс. Той каза нещо много любипитно преди финала, заявявайки, че ще даде своя медал на родителите си.

Още: Англия има огромно предимство преди финала на Европейското по футбол, което не е за подценяване

На въпрос за медала той каза: "Ще го дам на родителите си, а те ще се оправят с него. Това са спомените.‌ Физическите неща, те ще изчезнат, но това са повече спомените, които можете да прехвърлите и споделите", каза Гехи пред медиите.

Гехи и преди е правил подобно нещо. Той връчи своя медал на родителите си през 2017 година, когато Англия победи Испания на финала на Световното първенство U17.

Англия и Испания ще премерят сили една срещу друга тази неделя (14 юли) на Олимпийския стадион в германската столица Берлин. Двубоят ще започне в 22:00 часа (българско време).

Нито Джуд Белингам, нито Хари Кейн - легенда изненада с избора си за най-важен играч на Англия

Над 3 млрд. евро за 4 отбора на два турнира: Има дори и по-голям голов хищник от Испания, Англия се "мъчи"

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!