Шарл Льоклер назова единствения минус в това да си пилот на Ферари

1398 0
Шарл Леклер споделя напълно тезата, че това да си пилот на Ферари във Формула 1, променя напълно живота ти, при това по един изключително хубав и вълнуващ начин. Но пилотът от Монако посочи, че има и един минус на това да си пилот на Скудерията.
Още: Не отне време на Люис Хамилтън да се заяде непряко с отбора на Мерцедес
Думите на Шарл Льоклер
"Винаги съм твърдял, че Ферари е страхотен тим, всички работят със страст, всеки е готов да работи по-дълго или да положи допълнителни усилия, за да постигнем прогрес", обясни Леклер.
Но какво се случва, когато резултатите не отговорят на очакванията, а те винаги са големи?
"Когато нещо се обърка, тази страст се проявява още по-силно – допълни пилотът. – Всеки има емоционална връзка с тима, като при другите отбори във Формула 1 това не е толкова видимо. Та, има емоционални разочарования, които са много тежки, но дори и те ни помагат да продължим напред. Това единственият минус да работиш за Скудерията", е мнението на Леклер.
Рекордът на Шумахер, който Верстапен и Хамилтън ще се опитат да подобрят
Първи кадри: Люис Хамилтън пилотира болида на Ферари (ВИДЕО)
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички
Коментари