Ето какво каза Кобрата за нов двубой за световната титла


Ето какво каза Кобрата за нов двубой за световната титла
Снимка: БГНЕС

1678 0

Кубрат Пулев успя да защити Интернационалната титла срещу Кевин Джонсън в "Арена Армеец", но големият въпрос след срещата е кога Кобрата ще се бие отново за световната титла. 

"Надявам се и се моля на Господ да се случи и да го постигна. Естествено само с молитви не става, трябва и здрава работа. Не показах всичко, има какво да надграждам, мотивиран съм и има какво да покажа", заяви Кобрата.

"За световна титла ще се подготвя много добре, не бях на най-високо ниво, но ще го поравя. Готов съм да вляза във висока подготовка, в която да съм не само адекватен но и да победя. Световната титла е с една крачка по-близо".

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички