Джак Сок се пребори за последния билет за Лондон


Джак Сок се пребори за последния билет за Лондон
Снимка: Guliver/GettyImages

1300 0

Американският тенисист Джак Сок завоюва титлата на Мастърса в Париж и в последния възможен момент си осигури участие в заключителния турнир за сезона в Лондон. В спора за титлата в Париж Сок се наложи над сръбския квалификант Филип Крайнович с 5-7, 6-4, 6-1.

Сок става осмият участник в Лондон и се присъединява към Рафаел Надал, Роджър Федерер, Александър Зверев, Доминик Тийм, Марин Чилич, Григор Димитров и Давид Гофен, а Пабло Кареньо Буста ще бъде резерва.

Във френската столица Сок спечели третия си трофей за сезона и общо четвърти в кариерата си. В понеделник той ще бъде девети в света, а това ще бъде дебютът му в Топ 10.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички