Джокович пак обра точките: Пошегува се с Федерер и разсмя цялата зала (ВИДЕО)

Снимка: LAP.bg

5113 0

Новак Джокович направи специално обръщение към Роджър Федерер, който заедно с Карлос Алкарас присъства на финала в Шанхай, където Джокович игра срещу Яник Синер.

Още: Яник Синер се изравни с Рафаел Надал и уби мечтата на Новак Джокович за титла №100

Италианският тенисист продължи доминацията си над сърбина, като го победи с 7:6(4), 6:4. Това беше третата поредна победа на Синер срещу Джокович и четвъртата в последните пет мача между двамата.

Джокович се пошегува с Федерер

"Не съм свикнал да те гледам на трибуните, а не на корта. Мисля, че за първи път играя пред теб. Беше допълнително напрежение. Щеше ми се да си долу и да играеш с нас", каза Джокович на усмихващия се Федерер.

Билетите за последния мач на Рафаел Надал скочиха от 40 до 40 000 евро

За час и 14 минути: Новак Джокович разби руснак, но се размина с Григор Димитров (ВИДЕО)