Григор Димитров по ТВ: КОГА и КЪДЕ да гледаме старта на Гришо в тенис турнира в Стокхолм?

1453 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се завръща на турнира, на който спечели първата си титла на ниво ATP. Гришо стартира в Стокхолм - надпреварата, част от сериите ATP 250. Той почива в първия кръг, тъй като е поставен под номер 3 в основната схема.

Във втори ще се изправи срещу победителя от двойката Контен Алис - Сумит Нагал. Вече е ясно и че Димитров ще започне участието си в четвъртък - 17 октомври. Това е и последният ден, в който се състоят срещи от втория кръг на състезанието.

Името на съперника за първата ни ръкета ще стане ясно в сряда, когато Контен Алис и Сумит Нагал ще премерят сили. Това е една от трите срещи от първия кръг, които ще се състоят в този ден. А стартът за Григор в четвъртък означава, че би играл всеки един ден до края на седмицата, ако побеждава - без почивка.

Къде да гледаме Григор Димитров на тенис турнира в Стокхолм?

Освен че спечели титлата през 2013 година, Григор загуби финалите в Стокхолм през 2014-а и 2017-а (съответно от Томаш Бердих и от Хуан Мартин дел Потро). Сегашните срещи на българина ще можете да гледате пряко по "Макс спорт 1", като освен това ще можете да ги следите НА ЖИВО в SportLive.bg.

Не изпускайте важен момент в спорта – за последните новини в спорта последвайте ни във Viber ТУК.