Григор Димитров - Талон Грикспоор по ТВ: Къде да гледаме 1/2-финала в Стокхолм?

Снимка: LAP.bg

513 0

Тази вечер най-добрият български тенисист - Григор Димитров, ще излезе в полуфинал на турнира в Стокхолм срещу нидерландеца Талон Грикспоор. Съперникът на Гришо победи Холгер Руне със 7:5, 7:6 (5) в четвъртфиналите.

Гришо вече е побеждавал нидерландеца

Двамата имат един мач помежду си, спечелен от Димитров в три сета, на Откритото първенство на САЩ през тази година.

Гришо вече е побеждавал този съперник

И е ставал шампион в Стокхолм

Българинът спечели титлата в турнира от АТР 250 през далечната 2013 година. Той е финалист и през 2014 и 2017 година.

Още: Скорострелна победа на Гришо в Стокхолм - шансовете за финал са големи

Димитров се класира за полуфинала, след като надигра швейцареца Доминик Щрикер с 6:3, 6:2 за час и 10 минути игра. Двубоят ще започне не преди 19 часа тази вечер. Ще можете да го гледате НА ЖИВО по Max sport 1. Наскоро Григор сподели, че мястото в ранглистата вече не го вълнува.

Страхотно: Изненадваща загуба отвори пътя на Гришо към финала в Стокхолм

101 минути и повече мъка от очакваното за успешен старт на Гришо в Стокхолм