Гришо изживя познат кошмар зад Океана - Попирин го изхвърли с обрат!

2078 0

Григор Димитров имаше нещастието да отпадне от тенис турнира в Монреал след загуба още във втория си двубой. Австралиецът Алексей Попирин успя да победи с 4:6 7:6(5), 6:3 след 2 часа и 38 минути.

Димитров с нов успех

Хасковлията пропусна да затвори срещата още във втория сет при наличието на три мачбола. Той игра по-силно от съперника в първата част и преди да започне обрата във втората.

По този начин Попирин вече има аванс в срещите помежду им, след като до този момент Гришо го беше бил в Мелбърн през 2021 г., а няколко месеца по-късно отстъпи в САЩ.

На хасковлията му остава да чака следващата надпревара, а след месец ще доведе Новак Джокович за дългоочаквания им благотворителен двубой пред родна публика.

Още: ВИДЕО: Григор в агония в Монреал след удар с топка в слабините

След отлагането - кога трябва да се изиграе следващият мач на Григор Димитров в Монреал?

Изненадваща поява и обяснение в любов към Григор Димитров от Рубльов (ВИДЕО)

Милко Георгиев: Българският на Новиков е добър, колкото този на Григор Димитров

След голяма сензация: Ясен е следващият съперник на Григор Димитров в Монреал