Задава се невиждано смесено дуо на Уимбълдън


Задава се невиждано смесено дуо на Уимбълдън
Снимка: Getty Images/Guliver

2582 0

Анди Мъри и Серина Уилямс планират изненадващо партньорство в турнира на смесени двойки на третия турнир от Големия шлем за годината Уимбълдън. Бившият №1 при мъжете ще участва на двойки с французина Пиер-Юг Ербер и наскоро сподели, че би се включил и в надпреварата на смесени двойки, ако си намери партньор.

„Отворена съм към подобно предложение. Ще трябва да почакаме и ще видим", каза загадъчно Уилямс на пресконференция днес. Коментарът й идва в отговор на думите на Мъри по-рано тази седмица, когато заяви, че би си партнирал с някоя измежду сестрите Уилямс на Уимбълдън.

„И двете са страхотни тенисистки, но не знам дали биха се съгласили. Графиците им са доста натоварени, но аз бих играл с някоя от двете. Серина е безспорната №1 при жените в историята, така че би била доста солиден партньор на двойки", каза Мъри.

Междувременно стана ясен първият съперник на Григор Димитров на старта на Уимбълдън (подробности четете тук).

Не изпускайте важен момент в спорта – за последните новини в спорта последвайте ни във Viber ТУК.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички