Поетият от Папазки ВК ЦСКА стартира срещу украинци в Европа

Снимка: БГНЕС

465 0

Волейболният ЦСКА ще се изправи срещу Епицентър Подоляни във втория кръг на Чалъндж Къп. Това стана ясно, след като украинците преодоляха първата фаза на европейския клубен турнир.

ВК ЦСКА отново в Европа

Момчетата на Сашо Попов бяха поставени в началния етап на надпреварата и очакваха своя съперник.

Кой отстраниха украинците

Той бе определен, след като волейболистите на Флавио Гулинели отстраниха естонския Пярну след две победи – 3:0 гейма в първия мач и 3:1 гейма във втората среща.

Гостуването ще се проведе в Полша, където Епицентър домакинства. Датата предстои да бъде определена (между 12 и 14 ноември). Реваншът в София ще се проведе в зала "Христо Ботев" на 19-21 ноември.

Още: Левски отнесе ЦСКА за Суперкупата пред погледа на Генчев и Миланов

Радост за хиляди: Папазки изхвърли преждевременно Найденов от ЦСКА

"Синя" радост! Волейболният Левски обърна ЦСКА и затвори сериите по перфектния начин