Бербо вкара гол, но изпорти дузпа за ПАОК

1551 0

Димитър Бербатов поведе ПАОК към обрат в дербито с Ираклис, а накрая изпорти дузпа, която можеше да донесе успеха на "черно-белите". Мачът завърши 3:3.

Митко се разписа за 2:2 в 65-ата минута, след като преди това домакините на два пъти повеждаха в резлутата.

В 77-ата минута ПАОК стигна до пълен обрат с попадение на Цавелас, но Ираклис не се предаде и Себастиан Бертолини спаси тима си от загуба в добавеното време. Минути по-рано Бербатов пропусна да се разпише от дузпа.

Бербо започна в атаката на "черно-белите", заедно с Роберт Мак. Досега българинът беше титуляр само в един мач, откакто дойде на "Тумба" в началото на септември. Това се случи срещу Борусия Дортмунд, но за Лига Европа.