490 0

Българският национал Филип Кръстев вкара зрелищен гол за Цволе, но това бе слаба утеха за отбора му, който загуби с 1:5 от Фейенорд в мач от втория кръг на нидерландското футболно първенство.

Почетният гол на българина

Полузащитникът изигра пълни 90 минути за Цволе и отбеляза почетното попадение за своя тим в 87-ата минута с удар от воле извън наказателното поле. Кръстев получи и жълт картон в хода на мача.

Цволе загуби с 1:5 от Фейенорд

Преди това Фейенорд подпечата победата си с попадения на Игор Пайшао, Калвин Стенгс, Давид Ханко и два гола на Сантяго Хименес.

Цволе е на дъното в Ередивизи

Загубата е втора поредна за тима на българина, който е на дъното на класирането без точков актив. A eто защо Кръстев не премина във френския Нант.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!