Дебютант на Барселона "асистира" бележка към Феран, фенове умуват какво пише на нея (СНИМКИ)


Дебютант на Барселона "асистира" бележка към Феран, фенове умуват какво пише на нея (СНИМКИ)
Снимка: Getty Images

2553 0

Испанският колос Барселона стартира мощно участието си в Шампионска лига, след като разби Виктория Пилзен с 5:1 като домакин в първия мач от груповата фаза. Макар и каталунците да вкараха и петте си гола до 71-ата минута, Шави продължи да има претенции към играта на отбора.

В 81-ата минута на "Камп Ноу" се появи младокът Пабло Торе, който дебютира с червено-синята фланелка. Той замени Франк Кеси, а в ръка носеше лист хартия, завещана му от Шави. Бележката трябваше да стигне до ръцете на Феран Торес.

След мача Пабло Торе бе запитан какво е пишело на бележката, която е подал към Феран, а младежът отвърна следното: "Не знам какво пишеше на бележката. Просто я дадох на Феран."

И тъй като феновете не получиха конкретен отговор на въпроса, в социалните мрежи започнаха да умуват какво може да е казал Шави на Феран десет минути преди края на мача. Несъмнено най-култовото предположение бе: "Подавай на Левандовски". 

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Ето какъв рекорд счупи Левандовски с хеттрика си за Барселона!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички