Най-големият еврокошмар на Левски с издънка: Шампинска лига е далеч

Снимка: Lap.bg

6614 0

На девети юли беше сложен старт на сезон 2024/25 в Шампионска лига с част от двубоите от първия елиминационен кръг. Във вторник участие взеха и някои добре познати двубои като ХИК, Хамрун, ТНС и ФКСБ.

ФКСБ има опит с ЦСКА 1948

Последният само преди година елиминира ЦСКА 1948 в дебютното му участие в евротурнирите, а сега румънците потеглиха в най-комерсиалния турнир със 7:1 над Виртус от Сан Марино.

На другата крайност беше Хамрун, който нашумя с епичното елиминиране на Левски. Сега обаче той беше презимен от Линкълн Ред Импс. Гостите победиха насред Малта с 1:0.

Само една среща пък завърши без попадение - тази между северняците Викингур Рейкявик и Шамрок Роувърс, макар че продължи близо 100 минути.

Мачовете на девети юли

ФК Паневежис - ХИК 3:0

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Хамрун - Линкълн Ред Импс 0:1

ТНС - Дечич 3:0

УЕ Санта Колома - Балкани 1:2

Викингур Рейкявик - Шамрок Роувърс 0:0

Виртус - ФКСБ 1:7

Проследете в сряда Лудогорец - Динамо Батуми НА ЖИВО със SportLive.bg!

Още: Потвърдено: Лудогорец започва със "слабак" в Шампионска лига - пресен еврокошмар на Левски е там

Победа и пълен мач за Костадинов, разгромна загуба и смяна за Ненов в Лига на конференциите

Повериха на съдийска бригада от България реванша между Ференцварош и Хамрун Спартанс в Лига на конференциите

Кошмар на Левски се сбогува с Шампионска лига след обрат и общо 6 инкасирани гола

Битките в Шампионска лига започнаха: Хамрун е разбит, Ференцварош изненада

Броени часове до жребия на Лудогорец: Хамрун сред вариантите, но може да отпадне