ПАОК се измъчи, но прескочи в трети кръг на Шампионска лига, Десподов бе сменен

1212 0

Гръцкият шампион ПАОК се класира за трети квалификационен кръг на Шампионска лига, след като елиминира босненския Борац Баня Лука във втори кръг. Успехът не дойде лесно.

Трудно, но успешно начало за ПАОК

"Черно-белите" продължават напред с общ резултат в двата мача 3:2. В реванша, игран в Босна и Херцеговина, Кирил Десподов и компания победиха с 1:0 благодарение на гол на Томас Мург.

Десподов бе титуляр, но не записа пълен мач

Нападателят реализира в 25-ата минута на двубоя след асистенция на Магомед Оздоев.

Още: Кирил Десподов категоричен: ПАОК ще даде душата си за Шампионска лига

Десподов не записа 90 минути

Десподов започна титуляр в този мач и остана на терена до 61-ата минута, когато бе сменен от Андрия Живкович.

В трети кръг ПАОК ще играе с шведския Малмьо, който отстрани по-рано Клаксвик от Фарьорските острови.

Кирил Десподов бе в основата на измъчен успех за ПАОК в Шампионска лига (ВИДЕО)

ПАОК и Кирил Десподов стартират участието си в Шампионска лига срещу Борац Баня Лука

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!