Без да блести Юнайтед се върна към победите

1428 0

Манчестър Юнайтед се върна на победния път и спечели срещу Куинс Парк Рейнджърс с 2:0 в мач от 22-ия кръг на Висшата лига, игран на "Лофтъс Роуд".

"Червените дяволи" отново се представиха неубедително, но успяха да стигнат до успеха, благодарение на голове на резервите Маруан Фелайни и Джеймс Уилсън. Белгийският национал се разписа в 58-та минута с изстрел от воле след асистенция на Антонио Валенсия, а в продължението на мача Уилсън осигури трите точки след добавка.

Манчестър Юнайтед излезе на временната трета позиция с 40 точки, на 12 зад лидера Челси и с една пред четвъртия Саутхямптън, който е с мач по-малко.

Съставите на двата отбора:

КПР: Грийн, Исла, Дън (46'Коулкър), Онуоха, Хил, Бартън, Хенри, Варгас, Фер (70'Таарабт), Замора (80'Кранчар), Остин

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Джоунс, Еванс (57'Уилсън), Рохо, Карик, Блинд, Валенсия, Мата (46'Фелайни), Руни, Ди Мария (90'Ерера), Фалкао

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!