Хари Кейн и звезди на Челси и Ливърпул се развихриха за победа на Англия срещу Босна и Херцеговина (ВИДЕО)

4536 0

Английският национален отбор победи с класическото 3:0 Босна и Херцеговина в контролна среща, играна на стадиона на Нюкасъл "Сейнт Джеймсис Парк". В герои за трите лъва се превърнаха Коул Палмър, Трент Александър-Арнолд и Хари Кейн.

След колебливо първо полувреме и за двата тима - резултатът бе открит в 60-ата минута, когато младата звезда на Челси - Коул Палмър, се разписа от дузпа.

25 минути по-късно Трент Александър-Арнолд направи резултата 2:0 със страхотен удар от воле от малък ъгъл, без да остави шанс на противниковия страж да реагира.

Още: Феновете на Ливърпул имат едно ГОЛЯМО притеснение за Арне Слот

Класиката 3:0 бе оформена от капитана Хари Кейн, който се включи от пейката. Това бе попадение №63 за нападателя с екипа на "трите лъва".

Преди старта на Евро 2024 в Германия, Англия ще изиграе още една контрола - срещу Исландия на 7 юни (петък).

Първите думи на Енцо Мареска като мениджър на Челси: Странно изказване и голямо обещание