Карагър: Ще стане бунт, ако Коутиньо още иска да бяга


Карагър: Ще стане бунт, ако Коутиньо още иска да бяга
Снимка: Getty Images

1371 0

Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър коментира евентуалния трансфер на звездата на тима Филипе Коутиньо в Барселона. Той заяви, че англичаните няма да имат достатъчно време да потърсят заместник на 25-годишния бразилец.

"Ливърпул няма време да замени Коутиньо. "Мърсисайдци" няма да бъдат в състояние да подпишат с играчи, въпреки че клубът ще има много пари. Не мисля, че Ливърпул ще позволи на Коутиньо да напусне. Ако той все още иска да напусне, ще назрее бунт, част от който ще стана и аз", заяви Карагър, цитиран от "Sky Sports".

Вчера се появи информация, че атакуващият полузащитник е помолил ръководството на Ливърпул да го пусне. Футболистът е отправил официално искане за трансфер по електронната поща, но е получил отказ.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Реклама
Най-четени новини

виж всички