Ливърпул - Челси по ТВ: Къде да гледаме дербито от Висшата лига?

367 0

Ливърпул посреща Челси в голямо английско дерби след паузата за националните отбори. Срещата е част от осмия кръг на Висшата лига. В предходните си пет домакинства мърсисайдците имат само две победи, толкова равенства и загуба от съперника от 2020-а насам.

Сложен съперник на хоризонта

В дербито възпитаниците на Арне Слот влизат от лидерската позиция с 18 пункта, докато Челси е четвърти с 4 точки по-малко. Добрата новина е, че "сините" нямат загуба в английския футбол след тази на старта от Манчестър Сити (0:2).

Ливърпул също е с едно поражение - 0:1 от Нотингам у дома. Домакините биват фаворизирани след разгрома с 4:1 през януари на "Анфийлд".

Къде да гледаме Ливърпул - Челси?

Срещата е насрочена за 18:30 часа българско време в неделя и ще може да я проследите пряко в ефира на "Диема Спорт 2".

Още: Ливърпул вдига ръце: Реал Мадрид взима звездата му след 333+ мача БЕЗ пари!

Ливърпул ще замени Мохамед Салах с Родриго от Реал Мадрид?

Клоп се завърна към футбола бързо, НО: Ливърпул допусна колосална грешка с Юрген

Салах се върна от лагер с Египет предсрочно в Ливърпул поради любопитна причина

Колко вероятно е Ливърпул да загуби 3-мата си най-добри играчи: Едновременно и без пари?

Сериозна нападка от Острова: Легенда на Ливърпул обвини Арсен Венгер в некадърност?