Манчестър Юнайтед се провали срещу тим от дъното: Бивш "дявол" ги спря за топ 10

898 0

Манчестър Юнайтед пропусна да спечели важни три точки, след като завърши при равенство без попадения срещу Кристъл Палас - 0:0. По този начин "червените дяволи" остават на 11-а позиция със 7 точки, докато "орлите" са 16-и с едва 3 пункта.

Манчестър Юнайтед пропусна да спечели срещу Кристъл Палас

Въпреки че в последните секунди се измъкнаха на косъм (а в средата на второто полувреме Онана блесна с впечатляващо двойно спасяване), гостите от Юнайтед определено ще съжаляват за резултата, тъй като особено през първата част бяха отчетливо по-добрият от двата отбора.

Тогава бившият техен играч Дийн Хендерсън се отличи с куп прекрасни намеси. Базирано на качеството на ударите, които бяха отправени към вратата му, той предотврати 1.31 очаквания попадения само през първата част.

За Юнайтед предстои сблъсък срещу Твенте в Лига Европа на старта на европейското участие в сряда (25.09).