Официално: Манчестър Юнайтед плати милиони на Бешикташ за нов нападател


Официално: Манчестър Юнайтед плати милиони на Бешикташ за нов нападател
Снимка: Getty Images

1631 0

Манчестър Юнайтед е съвсем близо до официалното анонсиране на новия си нападател в лицето на нидерландския национал - Ваут Вегхорст. Това стана ясно, след като от Бешикташ, който държеше правата на играча под наем от Бърнли, обяви че се разделя с играча.

За това обаче "орлите" ще получат от Манчестър Юнайтед 2 825 000 евро, като новината бе анонсирана в петък вечер от ръководството на Бешикташ. 

Очаква се предизвикалият фурор на Мондиал 2022 30-годишен футболист да акостира под наем на "Олд Трафорд" под наем до края на настоящата кампания, след като Юнайтед прекрати договора по взаимно съгласие на Кристиано Роналдо преди началото на надпреварата в Катар.

Вижте с кой футболист Манчестър Юнайтед отказва да се раздели!

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички