Скоулс изуми: Юнайтед може да бъде най-добрият тим след Манчестър Сити


Скоулс изуми: Юнайтед може да бъде най-добрият тим след Манчестър Сити
Снимка: Getty Images

979 0

Бившият халф на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс вярва в способностите на тима да влезе в топ 4 на Висшата лига в края на сезона. Нещо повече - легендата на клуба вярва, че "червените дяволи" са способни да станат най-добрият отбор след Манчестър Сити.

"След първите два мача наистина се притеснявах, че клубът не може да влезе в първата шестица. Но отборът спечели пет от последните си шест срещи и създаде страхотна възможност за себе си. Манчестър Юнайтед изглежда като отбор, който може да стане най-добрият след Манчестър Сити", коментира Скоулс пред "BT Sport".

"Мисля, че Манчестър Юнайтед има подходящия състав. Някои футболисти още не са се установили, както и треньорите, но колкото по-напред вървим, толкова по-силна ще бъде моята вяра, че отборът ще попадне в топ 4", допълни британецът.

"Сигурен съм, че Арсенал няма да даде на Манчестър Сити да се откъсне много в първенството. Още е твърде рано", каза още бившият халф. А ето какво каза той за Роналдо.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Реклама
Най-четени новини

виж всички