Сток навакса два гола пасив, за да открадне точка от Тотнъм

1328 0

Сток навакса от 0:2 до 2:2 срещу Тотнъм в мач от втория кръг на английската Висша лига, игран на  "Уайт Харт Лейн".

"Шпорите" откриха резултата в средата на първото полувреме, когато Ерик Дайър засече с глава центрирането от корнер на Кристиан Ериксен. В добавеното време на първото полувреме Насер Чадли удвои след фино подаване на Бен Дейвис.

Четвърт час преди края гостуващият отбор намали изоставането си от дузпа, реализирана по безпощаден начин от Марко Арнаутович. Пет минути след това "грънчарите" изненадващо изравниха чрез Диуф, който докосна топката с косата си при центрирането на Айрлънд.

Сток дори можеше да направи пълен обрат, когато Айрлънд засече с глава центриране на Арнаутович, но топката мина над вратата.