Балотели отново скандализира, псува съдии във Франция (ВИДЕО)


Балотели отново скандализира, псува съдии във Франция (ВИДЕО)

1289 0

Престоят на Марио Балотели във френската Лига 1 може да приключи по-рано от очакваното. Италианскията нападател е играч на Ница до края на сезона, но по всичко личи, че кампанията за него ще приключи по-рано от очакваното.

През уикенда той получи жълт картон в мача с Марсилия, а след мача бе запечатан момент, в който използва нецензурирани думи по адрес на реферите.

"Всеки път, ш*баните френски съдии, всеки път."

До края на сезона във франция има два кръга, за които Балотели почти сигурно ще бъде наказан. След края на сезона пък той ще напусне Ница, където през последните години се възроди кариерата му. През тази кампания буйният италианец има 23 гола.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички