ПСЖ обърна средняк за 4 от 4 през сезона, Дембеле блесна с 2 гола

390 0

ПСЖ се пребори за своята четвърта поредна победа в Лига 1 през новия сезон. Шампионите стигнаха до обрат срещу Брест у дома, след като губеха с 0:1 между 29' и 42'.

Брест поведе след 29 минути игра, след като получи дузпа заради фал на Нуно Мендеш. Точен от бялата точка бе Дел Кастийо.

Фабиан Руис донесе обрата за парижани

Парижани се върнаха в мача три минути преди почивката, когато Асенсио намери с хубав пас Усман Дембеле и той не сгреши отблизо с глава.

Още: Окончателно: ПСЖ и Килиан Мбапе ще се съдят за умопомрачителна сума пари

Грандът трябваше да почака за обрата до 73-ата минута, когато Хакими намери Фабиан Руис на границата на наказателното поле и той донесе за първи път в мача аванс за домакините с чудесен изстрел.

Две минути по-късно Дембеле реализира трети гол за шампиона, с което подсигури победата на своя тим.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

ПСЖ е лидер в класирането с 12 точки, спечелени в 4 мача, докато Брест е на 12-а позиция с 3 точки.

За бруталните 200 милиона: Килиан Мбапе е искал трансфер в Ливърпул

Нико Уилямс е имал три оферти през изминалото лято, но сред тях не попада най-желаещият го клуб