Срещу Щутгарт Байерн записа четвъртия си разгром през сезона

592 0

Байерн Мюнхен постигна нова разгромна победа през настоящия сезон. В мач от 7-ия кръг на Първа Бундеслига "баварците" разбиха с 4:0 Щутгарт, като с хеттрик се отчете звездата в нападение - Хари Кейн.

Грандът от Мюнхен пропусна няколко ситуации, преди да открие резултата в 57'. Голмайстор за Байерн бе Хари Кейн, който с хубав удар намери долния десен ъгъл на гостите.

Четири минути по-късно англичанинът покачи на 2:0 след удар отблизо. Той оформи своя хеттрик в 80' след мощен изстрел. Минута преди края на редовното време Кингсли Коман оформи крайното 4:0.

Още: Във втора поредна седмица: Байерн Мюнхен се издъни срещу преследвача си в Бундеслигата

Байерн остава лидер в класирането, но има същия брой точки, колкото и РБ Лайпциг - 17. Щутгарт се намира на деветата позиция с 9 спечелени точки.

Това бе четвърти разгром за Байерн във всички турнири през сезона след 6:1 над Холщайн Кил, 9:2 над Динамо (Загреб) и 5:0 над Вердер Бремен.

Тони Кроос захапа Лотар Матеус: Само октомври е, а вече си полудял

Здрав бой по Дортмунд в неделя - кошмарът се повтаря четвърти път (ВИДЕО)