Четири от четири за Интер в Италия

971 0

Интер записа четвърта поредна победа от началото на сезона в Серия А и еднолично начело в класирането с актив от 12 точки. В първия за деня мач от кръга "нерадзурите" измъкнаха 1:0 при гостуването си на Киево.

Мауро Икарди вкара за Интер в 42-ата минута, след като се оказа на точното място, за да поеме една лошо избита от защитата на Киево топка. Икарди залъга излезлия напред вратар Бидзари и опъна мрежата зад него.

„Летящите магаренца“ веднага опитаха да върнат гола, но добра намеса на Ханданович парира удар на Бирса.

Домакините продължиха да търсят изравняването и след почивката. В 50-ата минута шут на Палоски изпрати топката над вратата.

В оставащите минути тимът от Милано успя да държи съперника си далеч от своята врата и да контролира мача.