Ибрахимович коментира периода си във Франция и отсече: Това не е арогантност, това е самоувереност

1780 0

Нападателят на Милан Златан Ибрахимович за пореден път демонстрира огромното си самочувствие и самоувереност. Шведът говори за периода си във френската Лига 1, където носи екипа на ПСЖ за периода от 2012 до 2016 година.

При престоя си на „Парк де Пренс“ Ибра стана четирикратен шампион, два пъти носител на Купата на Франция, три пъти спечели Суперкупата и Купата на лигата.

Обичам Франция, прекарах четири години там и изкарах френския футбол на световно ниво. Това не е арогантност, това е самоувереност“, отсече Ибрахимович пред „Football Italia“.

Не се притеснявам за това, Франция със сигурност ще спечели още едно Световно първенство, но този път бях сигурен, че Аржентина ще триумфира“, коментира шведът загубата на „петлите“ от Аржентина на финала на Световното първенство в Катар.