Отписваният Де Хеа шамароса Милан, Фиорентина надделя без треньора си при рядко срещан сценарий (ВИДЕО)

235 0

Фиорентина постигна много сладък успех в седмия кръг над Милан. "Ла Виола" се наложи с 2:1 у дома, а големият герой за победителите е Давид де Хеа.

Фиорентина с успех

Феновете видяха три дузпи и нито един гол при изпълненията им, а в заключителните минути треньорът на Фиорентина Рафаеле Паладино бе изгонен с директен червен картон.

Испанският страж, който през лятото акостира във Флоренция, отрази опитите на Ернандес и Ейбрахам от бялата точка, съответно в добавеното време на първата част и в 56'.

Междувременно Адли откри за домакините в 35', а 13 минути по-рано Кийн също пропиля дузпа. Срещата бе заплетена до заключителния четвърт час - Пулишич изравни след час игра с красив гол, а Гудмундсон оформи крайния резултат.

Така Фиорентина спечели три от последните си четири домакинства срещу Милан. "Росонерите" са шести с 11 точки, а Фиорентина 11-и със само точка по-малко.

Още: Фиорентина пред невиждан срам, палач на Лудогорец е сензацията в Лига на конференциите

Още: Най-сетне: Давид де Хеа се завръща на терена, преминава в едно от най-силните първенства на Европа

Не Фиорентина, но други силни съперници чакат Ботев Пловдив при победа срещу Жрински

След като отказа на Серия А: Давид де Хеа изкушаван от два богати клуба