Тонев и Фрозиноне се опънаха на Ювентус

938 0

Шампионът на Италия Ювентус срещна трудности срещу последния във временното класиране Фрозиноне. Двата тима завършиха наравно в Торино в мач от междинния пети кръг в Серия А.

Българският национал в състава на гостите - Александър Тонев, започна мача на резервната скамейка, но се появи в игра в 71-ата минута.

Симоне Дзадза и Пол Погба пропуснаха да открият през първото полувреме за Юве, но пет минути след подновяването на играта италианският национал реализира с изстрел извън наказателното поле.

До края "бианконерите" не успяха да подпечатат победата си и бяха наказани от новаката. В добавеното време Леонардо Бланхард с глава направи 1:1.

След равенството Ювентус е на 13-а позиция във временното класиране, а тимът на Тонев остава на дъното с 1 точка.