Карло Анчелоти назова основната причина за слабия старт на сезона на Реал Мадрид

1432 0

Наставникът на Реал Мадрид - Карло Анчелоти, не бе доволен от равенството 1:1 с Лас Палмас. Мадридчани отново не впечатлиха с игра, а италианският специалист заяви, че основната причина за слабия старт е свързана с разиграването на топката.

Още: Засада спаси Реал Мадрид от резил, Мбапе остава разочарование (ВИДЕО)

Реал се нуждаеше от гол от дузпа на Винисиус Жуниор през второто полувреме, за да стигне до точка, след като Алберто Молейро даде аванс на домакините. Резултатът означава, че мадридчани са взели пет точки от първите си три мача в Ла Лига.

Думите на Анчелоти

"Първото полувреме беше лошо. Трябва да издържим и да страдаме малко в този момент, отборът няма добър баланс, не сме бързи в разиграването на топката, трудно ни е да печелим топката обратно. Трябва да потърсим бързо решение и мисля, че ще го намерим", категоричен бе Анчелоти след последния съдийски сигнал.

Реал Мадрид вече е набелязал голямата си цел, която ще преследва през следващото лято

Винисиус със страшна заплаха: Реал Мадрид застава плътно зад гърба му