Куриозна сръбска грешка за драматични три точки на Атлетико Мадрид (ВИДЕО)

551 0

Атлетико Мадрид избегна неочаквана загуба на точки в домакинството си на Леганес от 10-ия кръг на Ла Лига. Столичани се наложиха с 3:1 след обрат в заключителните 20 минути. В герои за победителите се превърнаха Сьорлот и Гризман с попаденията си в 69’ и 81’ минута. Още едно норвежецът добави в последната секунда.

Атлетико вкара

От не по-малко значение беше красивата асистенция на Джовани Симеоне за последното попадение, когато бившият сръбския национал Марко Дмитрович подцени ситуацията и остави французина да реализира.

В заключителните минути арбитърът Хосе Луис Мунуера Монтеро не се замисли да покаже директен червен картон на Гризман в 89'. Той обаче промени решението си след преглед с ВАР.

Атлетико е трети с 20 точки след 10 срещи. С по 4 повече имат Барселона и Реал Мадрид, но каталунците са с мач по-малко. По-късно днес те са домакините на Севиля.

Авторитетна испанска медия след краха в Шампионска лига: Черна нощ!

Кошмар за грандовете: Реал Мадрид бе шокиран, Атлетико унижен, а Ливърпул не спира да мачка в Шампионска лига