Реакцията на бесния и "ограбен" Кристиано Роналдо след отменен гол (ВИДЕО)

1418 0

Кристиано Роналдо отбеляза първия си гол за сезона в първенството на Саудитска Арабия, откривайки резултата в домакинския мач на Ал Насър срещу Ал-Раед. Въпреки това, срещата завърши при равен резултат (1:1). През второто полувреме попадение на португалеца беше отменено заради засада.

Още: Най-неочакваният приз: Злато в ръцете на Роналдо, за което дори не е мечтал - децата му откачиха (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо бе бесен и разочарован

Още в 11-ата минута Роналдо имаше шанс да се разпише, но защитник на гостите изчисти топката от голлинията. В 34-ата минута той успя да се извиси след центриране от Садио Мане и с глава отбеляза за 1:0, като не остави никакви шансове на защитата и вратаря на Ал-Раед. Ал-Раед изравни резултата в 49-ата минута чрез Мохамед Фузаир, който реализира дузпа.

Роналдо бе бесен на мач на Ал Насър

Около 15 минути преди края Роналдо отново вкара, промушвайки топката под плонжа на вратаря, но голът беше отменен поради засада. Последната възможност за Ал Насър пропусна Аймерик Лапорт.

След края на мача, Роналдо беше видимо ядосан и дори не се прибра в съблекалнята. Старши треньорът на Ал Насър, Луиш Кастро, на пресконференцията изрази недоволство от съдийските решения, твърдейки, че отборът му е бил ощетен не само с отменения гол, но и с неотсъдена дузпа за игра с ръка в заключителните минути.

"Коя е тази жена": Джорджина шокира Роналдо с изцепка (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо рекордьор по най-бързо събиране на 1 милион последователи в Youtube

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!