След 7 поредни победи в 7 мача: Ханзи Флик иска Барса да е още по-добър

804 0

Барселона започна сезона в Ла Лига със седем поредни победи, но треньорът Ханзи Флик заяви, че все още вижда накъде може да се развива тимът му. Той говори след успеха над Хетафе с 1:0 снощи.

Победата не дойде лесно

Домакините взеха трите точки с ранен гол на Роберт Левандовски, като имаха около 80% притежание на топката в мача и отправиха 16 удара към вратата на съперника. Хетафе обаче за малко не успя да изравни при контраатака в заключителните минути на срещата.

Хетафе затрудни, но не спря каталунците

Коментарът на Флик за мача

"Перфектно е да имаме седем победи в първенството, но трябва да сме още по-добри. Имахме много добър манталитет в мача. За мен това е добра отправна точка за подобрение", започна германският специалист.

Още: Потвърдено: Барселона привлича Войчех Шчесни с договор за една година

"Казаха ми, че винаги е така срещу Хетафе, много са добри в защита. Но съм горд от представянето на моите играчи и как те се борихме през тези 95 минути", добави Флик.

Ще има ли Барса нов вратар?

Той отказа да коментира слуховете, че клубът е близо до привличането на полския вратар Войчех Шченсни, който да замени оперирания Марк-Андре тер Стеген, и заяви, че ще разчита на Иняки Пеня. "Говоря само за футболистите, които са в отбора. Иняки Пеня и нашият номер 1 и аз съм доволен от това", бяха думите му. А ето кога е първото Ел Класико за сезона в Ла Лига

Левандовски и Рафиня над всички в Европа - тотална доминация на Барселона

Ханзи Флик успокои страстите около вратарския пост в Барселона, спекулациите могат да се окажат грешни

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!