Балкански гранд пожела голаджия на Борусия Дортмунд


Балкански гранд пожела голаджия на Борусия Дортмунд
Снимка: GettyImages

556 0

Нападателят на Борусия Дортмунд Себастиен Алер има няколко възможни ходове за бъдещето си. Сега той е под наем в Леганес, но може да дойде и на Балканите. 

Алер ще решава

Германският вестник "Билд" разкрива, че таранът приковал вниманието на Динамо Загреб. Другият вариант пред африканеца е завръщане в Утрехт. 

Вариантите пред играча

Той игра за нидерландците между 2015 и 2017 година преди да премине в Айнтрахт Франкфурт.  

Хърватският Динамо от няколко часа има нов старши треньор - Фабио Канаваро, който ще опита да подсили състава за втората част от сезона. Назначаването на легендата може да заинтригува 30-годишния футболист, който се стреми да възроди кариерата си.

Следете всички трансфери през годината със SportLive.bg!

Още: Зрелище и дългоочаквано завръщане в Дортмунд! Алер дебютира официално за Борусия в голов екшън (ВИДЕО)

СНИМКА: Себастиан Алер се похвали с бутоните, чрез които праща рака на ма$*@%а му

ВИДЕО: Какво завръщане! Алер избухна със 7-минутен хеттрик, след като победи рака

Да пребориш болестта! Алер с първи емоционални думи, след като дебютира за Борусия Дортмунд

Страхотна новина! Алер се завърна на терена, игра за Борусия Дортмунд при разгром (ВИДЕО)

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Реклама
Най-четени новини

виж всички